AGNIESZKA CZERKAWSKA 2019-08-30T15:30:58+00:00

AGNIESZKA CZERKAWSKA

Wellbeing expert, coach, trener, praktyk psychologii pozytywnej, przedsiębiorca.

Współzałożycielka i Prezes Wellbeing Institute. Kierownik merytoryczny i wykładowca studiów podyplomowych Wellbeing w organizacji. Pomysłodawca i organizator ogólnopolskich konferencji WELLBEING W PRAKTYCE, poświęconych dobrostanowi psychofizycznemu pracowników.
Autorka publikacji o tematyce wellbeingu, szczęścia, pozytyawności oraz zastosowania psychologii pozytywnej w praktyce opublikowanych m.in. w Personelu Plus, Personelu&Zarządzanie, Strefie Biznesu, Miesięczniku Benefit, książce Wellbeing w organizacji wydawnictwa Infor.

Od 2008 roku związana z biznesem, prowadzi firmy consultingowe, w których doradzała setkom firm i realizowała projekty inwestycyjno-rozwojowe.

W pracy łączy wiedzę i doświadczenie z zakresu coachingu, psychologii pozytywnej, neuronauki oraz mindfulness.

Wellbeing to moja pasja i styl życia, jest dla mnie holistycznym podejściem do człowieka i jego potrzeb psychicznych, fizycznych i duchowych, dającym mu radość, spełnienie, witalność i zdrowie. 

Jestem szczęściarą z wyboru, a moją osobistą misją jest podnoszenie poziomu wellbeingu, szczęścia i pozytywności ludzi zarówno w życiu prywatnym jak i w pracy.

KONTAKT

CZERKAWSCY CONSULTING SZKOLENIA SP. Z O.O.